Köpekler Mısır Yermi?

Ne zaman köpekler yemek mısır , genellikle bir köpek sahibi için endişe neden olabilir, yüzden o etkilerini anlamak önemlidir mısır köpek üzerinde sahip olabileceği ve bunun önüne geçilmesi gerektiğini belirtir.

Köpekler Mısır Yiyor Mudur?

Köpekler mısır yiyebilir, ancak içeri girdiği şekle göre değişir. Örneğin merkezinde mısır koagülünün gastrointestinal tıkanmaya ve hatta ölüme neden olabileceği gibi, mandıracı mısıra yedirmek köpeğiniz için güvenli değildir. Köpek diyetinin önemli bir bölümünü oluşturmasa da, konserve mısır ya da sweetcorn yemek köpeğiniz için doğasında kötü değildir. Köpeklere öncelikle yağ ve protein açısından zengin bir diyet beslenir , ancak karbonhidrat ve şeker alımları nispeten düşüktür. Mısır nadiren yapılan bir muamele olabilirken, beslenme açığına yol açabileceğinden köpeğinize büyük miktarlarda verilmemelidir.

 

Mısır, Köpekler Için Zehirli Midir?

Mısır köpekler için zehirli değildir, ancak aynı zamanda pek bir amaca hizmet etmeyebilir ve potansiyel olarak tehlikeli bazı yan etkileri vardır. Bu karbonhidrat ve şeker yüksek düzeylerde sebze yol açabilir köpek veya köpek de kilo almaya diyabet . Üstelik, mısırın fiziksel doğası gereği köpeklerin sindirim sistemini sindirilmemiş halde geçirebilir ve onlara hiçbir sağlık faydası ya da besleyici madde getirmeyebilir. Bu her zaman böyle değildir, ancak genel olarak, mısır, yavru diyetine eklemek için en avantajlı sebze değildir.

Köpekler İçin Mısırın Faydaları

Geliştirilmiş sindirim sağlığı ve arttırılmış bir bağışıklık sistemi gibi, mütekesizlikle köpeklere mısır beslemenin bazı potansiyel faydaları vardır . Mısırda iyi bir miktarda diyet  lifi yanı sıra, insanlara yardımcı olabilecek şekilde köpek sağlığına da yardımcı olabilecek bazı vitaminler ve antioksidanlar var.

Köpek Mısı Nasıl Beslenir?

Köpek mısırınızı beslemenin en iyi yolu, normal gıdalarınıza biraz çekirdek eklemeniz veya herhangi bir yoğun baharat veya lezzet ile kombine edilmemiş olması ve kremalı bir sos içinde bulunmaması koşuluyla, tabağınızdan biraz mısır ekibine sahip olmasına izin vermektir . Ancak, ılımlılık daima anahtardır.

Leave a Reply

%d blogcu bunu beğendi: