Evde Göğüs Büyütme

Ev ilaçları  göğüs büyütme için bir dizi içerir  otlar  gibi  Saw Palmetto ,  Dong Quai , mübarek devedikeni ve yaban yam. Çemen , Pueraria Mirifica, marshmallow kökü,  rezene  tohumu ,  peynir tüyü  yaprağı ve  karahindiba kökü gibi diğer ürünler  de yararlıdır.

Doğal yağlara sahip bir göğüs  masajı da daha büyük göğüsler için arzunuza yardımcı olabilir. Ayrıca, meme büyütme için ev ilaçları göğüs büyütme ameliyatı ve haplarından daha güvenli bir seçenek olarak kabul edilir. Göğüs büyütme için ana ilaçlar, yaşam biçimlerini ve genel görünümünü engelleyebilecek göğüsleri ile sinirli olan kadınlar için geçerlidir. Göğüslerinizin büyüklüğünün genetik olarak kalıtsal bir özellik olduğuna inanılır.

Çeşitli “uzmanlar” tarafından yapılan bir diğer ortak tavsiye, daha yüksek bir yağ içeriği içeren bir diyet yemektir. Söylemeye gerek yok, göğüslerinize yağ katmanları katacak ve onları daha büyük görünmelerini sağlayacaksınız, ancak diğer vücut bölümlerinde de kitle kazanmaya hazırlanmalısınız. Genel sağlığı ve ağırlığı konusunda endişe duyan insanlar, obez veya aşırı kilolu olma şansını büyük oranda artıran bu yöntemden kaçınırlar ve geniş kapsamlı diğer sağlık riskleri ve komplikasyonları meydana getirirler. Göğüs büyütme için en etkili ev ilaçlarının bazıları aşağıda açıklanmıştır.

Meme Büyütme Için Tıbbi Tedaviler

Son yıllarda göğüs büyütme haplarının popülerliği ve ameliyatlar katlanarak artmıştır. Ne yazık ki, ciddi yan etkilerin sıklığı ve bu prosedürlerle ilişkili diğer hastalıklar da vardır. Her ne kadar, göğüs büyütme medikal tedavileri için hepsi kötü değildir. Ayrıca konunun lehine çalışıyorlar ve tedavi isteyenlerin güvenini arttırmaya yardımcı oluyorlar. Hormon alımı, bazı şirketlerin boyutlarını arttırmanın bir yolu olarak da duyurulmuştur. Aşağıda bazıları için bazı tedavileri tartıştık:

Hormon Tedavisi

Kadınlarda meme büyümesinden sorumlu olan iki hormon vardır. Bu hormonlar vücudun içinde doğal olarak bulunur, ancak sentetik yollarla da alınabilir. Bununla birlikte, bu hormon tedavisini sadece bir tıp doktorunun gözetiminde yapmanız tavsiye edilir. Progestin, gebelik sırasında yükselen, meme büyümesini tetikleyen böyle bir hormondur. Kadın vücuduna oral kontraseptif olarak verilebilirler. Aynı çizgide, östrojen gibi birkaç tane daha büyüme hormonu vardır ve bu da bir doktorun katı denetimi altında meme büyütmek için alınabilir.

Haplar ve kremalar

Göğüs büyütmek isteyenlere reçete edilen üç büyük beğeni toplayan ilaçlar, toplam eğri ve BustXtreme’dir. Çok küçük bir süre içinde daha sağlam, gelişmiş ve kaldırılmış göğüs iddia ediyorlar. Bu tedaviler için iyi olan şey, cerrahi bir tedaviye ihtiyaç duyulmaması ve bu nedenle daha az güçlük çekmesidir.

Cerrahi İmplantlar

Cerrahi bir implant meme büyütme ameliyatı olarak da bilinir. Bir göğüs büyütme ameliyatında, suni göğüsler implante edilir veya alanı arttırmak için yağ kullanırlar.

Cerrahi bir anestezi enjeksiyonu ile başlar, daha sonra cerrah silikon implant için memenin altında bir kesi yapar. Bu implant ya pektoral kasın altına ya da göğüs dokusunun hemen arkasına yerleştirilir. Kesiklik kapatıldığında ve bandajlar çıkarıldıktan hemen sonra sonucu görebilirsiniz. Ayrıca, enfeksiyon, sızıntı, yara izi, sıvı oluşumu vb. Gibi birkaç yan etkiye neden olurlar. Göğüs büyütme ameliyatından elde edilen sonuçlar ömür boyu sürmez ve diğer göğüs büyütme tedavilerine kıyasla çok daha fazla maliyete neden olur.

Bunlar meme büyütme için ana tıbbi tedavilerin bazılarıydı. Ev ilaçlarının daha ucuz seçeneği veya pahalı tıbbi tedavi seçenekleri için gitmek isteyip istemediğiniz seçim size kalmış.

Göğüs Büyütme Için Ana Telafiler

Göğüs büyütme için en etkili evde ilaçlar aşağıda açıklanmaktadır.

Saw Palmetto

Üriner sistem enfeksiyonları ve obezite de dahil olmak üzere erkeklerde ve kadınlarda bir takım problemler için kullanılmasının yanı sıra, bu doğal bitki göğüs boyutunu genişletmede de yararlıdır. Bitki düzenleyen hormon olarak bilinir ve hedeflenen bir süre boyunca istenen sonuçları gösterebilir.

 

Pueraria Mirifica

Sadece cildin  ve saçın sağlığının geliştirilmesi ile bilinir  , aynı zamanda göğüs büyütülmesine de neden olabilir.

Dona Quai

Bu doğal bitki östrojen üretiminin düzenlenmesinde kullanışlıdır ve göğüs büyütmede çok yararlı bir rol oynayabilir. Bu bitkinin kökleri ve özleri, istenen etkiden sorumludur. Meme dokusu sağlığı bu bitkisel ürünleri tüketerek de gelişir.

Blessed Thistle

Nimetli devedikenin güçlü östrojen özellikleri, göğüslerin genişlemesine yardımcı olur ve  hemşirelik anneleri için göğüslerin süt ihtiyacını iyileştirir  . Göğüs büyüklüğünün yanı sıra, ot kan dolaşımını iyileştirmek için tüketilebilir.

Selam Yaprağı

Trisesteronun E vitamininin zengin olduğu kanıtlanmıştır  . Bu vitamin göğüslerin büyümesi için gereklidir ve bu nedenle göğüs büyütme için etkili bir evde ilaç olarak kullanılabilir.

Karahindiba kökü

Karahindiba kökü meme hücrelerinin üretimini arttırmada ve göğüs dokularının genel sağlığını iyileştirmede yararlıdır. Bu, bir kadının vücudunda hiçbir zararlı yan etki yaratmadığı ve nispeten kısa sürede sağlam sonuçlar verebileceği için çok popülerdir.

Vahşi Yam

Vahşi yam doğal bir bitkidir, Kuzey Amerika’ya özgüdür ve kan basıncını ve kolesterol seviyelerini kontrol etmede oldukça yararlıdır  . Bunun dışında, kadın sağlığıyla ilgili bir takım koşulların iyileştirilmesinde uygulamalar bulmuştur; göğüs büyütme bunlardan biridir.

Rezene tohumu

Rezene tohumları yüksek miktarda flavonoid içerir ve bu nedenle vücuttaki östrojen miktarını arttırmada yararlıdır. Bu tohumlar uyarıcı ve tonik olarak da etkilidir. Göğüslerinde, boyutlarını artırabilecek yeni hücrelerin ve dokuların oluşmasında harika bir rol oynarlar.

Marshmallow Kök

Bir hatmi yosunu kökü ekstraktı hazırlayabilir ve içine bir havlu daldırabilirsin. Ardından göğsünüze masaj yapmak için özlü suya batırılmış bu havluyu kullanabilirsiniz. Ayrıca edebilirsiniz  içmek  iyi sonuçları elde etmek için her ayın sonunda düzenli 7 günlük molalar alarak, birkaç ay özü. Göğüs büyütme için iyi bir evde çare olarak kabul edilir, özellikle de efektlerin gösterilmesini beklemek sakıncası yoksa.

çemen otu

Muhtemelen çavacının hemşirelik annelerindeki süt üretimini geliştirme kabiliyetini duymuşsundur. İyi haber şu ki dişilerde göğüs boyutunu iyileştirmek için de kullanılabilir. Bazı hormonal seviyeleri düzenleyerek ve değiştirerek göğüs boyutunu genişletmede yardımcı olan bazı bitki özlerini içerir.

Göğüs masajı

Göğüsleri botanik özler bakımından zengin doğal yağlarla masaj yapmak da göğüs boyutunu artırabilir. Bununla birlikte göğüslerle ilgili herhangi bir sağlık problemi çeken kadınlar bu yöntemlerden herhangi birini almadan önce tıp uzmanlarına danışmalıdır.

Leave a Reply

%d blogcu bunu beğendi: